» ТИЖДЕНЬ ПСИХОЛОГІЇ
  • Дата: 30-04-2021, 13:12
30-04-2021, 13:12

ТИЖДЕНЬ ПСИХОЛОГІЇ

З 26 по 30 квітня - в Дубровицькій ЗОШ I-III ступенів №1 відбувся ТИЖДЕНЬ ПСИХОЛОГІЇ! Учні 5-А, 5-Б класів потрапили " На гостину до королеви Психеї", де дізналися про науку психологію, її види, особливості, переглянули тематичні мультфільми, відео.

27 квітня відбувся Інтелектуальний конкурс "Найрозумніший" організований із залученням учнів 3-А, 3-Б класів. Захід проводився з метою розширити знання учнів у різних напрямках із різних предметів, виховувати повагу до розумової праці, віру в свої сили, а також розвивати здібності та ерудицію школярів.

Для дітей з ООП проведено тренінгове заняттяз використанням методів арт-терапії, вправ для розвитку сенсорної інтеграції.

На виховній годині "Людина починається з добра" учні 4-го класу з'ясували сутність понять "добро", "доброта", "милосердя" як принципів людського буття, навчилися аналізувати власні вчинки та дії інших людей, розвивали потребу робити добро.

З метою попередження психологічного, домашнього та сексуального насильства в 9 класі психологічною службою проведена бесіда з використанням ІКТ, де учні дізналися про види, причини та наслідки насильства та як діяти у випадку їх виникнення. Для всіх учасників освітнього процесу був "День відкритих дверей психологічної служби".

" Життя в кольорі" . В психології зелений колір уособлює душевний спокій, рівновагу, позитивні думки, гармонію, радість, розвиток, безтурботність. Учні та педагоги закладу освіти завершили навчальний тиждень у зеленому кольорі.

ТИЖДЕНЬ ПСИХОЛОГІЇ
ТИЖДЕНЬ ПСИХОЛОГІЇскачать dle 10.5фильмы бесплатно