» Сьомий навчальний тиждень НУШ
  • Дата: 18-10-2019, 14:37
18-10-2019, 14:37

Сьомий навчальний тиждень НУШ

Сьомий навчальний тиждень НУШ присвячений дослідженню дуже цікавого явища - підприємливості. Першокласники дізналися, що таке підприємливість, яких людей можна назвати підприємливими та як розвивати відповідні якості. А також пропонували та відстоювали власні ідеї, взаємодіяти з іншими дітьми у групі, приймаючи спільні рішення.

Цей тиждень буде дуже цікавим, а щоб урізноманітнити процес навчання, на урок 1-А клас запросили приватного підприємця,чудову жінку-Рузяк Ольгу Вікторівну, яка поділилася своїм досвідом про ведення бізнесу, ознайомила дітей з поняттями «успішність», «бізнес», «економіка», «стартовий капітал». Ольга Вікторівна не тільки успішна бізнеследі, а ще й дуже добра,щира,світла людина. Вона займається благодійністю і заснувала фонд, який номінує дітей за значні успіхи в математиці. Дітки отримали велике задоволення від спілкування з Ольгою Вікторівною, а також маленькі сувенірчики та солодощі.

Сьомий навчальний тиждень НУШ
Сьомий навчальний тиждень НУШскачать dle 10.5фильмы бесплатно