» Шановні батьки майбутніх першокласників!!!
  • Дата: 25-03-2021, 13:59
25-03-2021, 13:59

Шановні батьки майбутніх першокласників!!!

Дубровицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 - один із найстаріших закладів області, школа, яка має вікові традиції свою власну неповторну історію, у якій панує атмосфера доброзичливої співпраці між учнем та вчителем, школа, у якій першочерговим завданням було є і буде формування високого рівня навченості учня, розпочинає набір дітей до 1-го класу на 2021-2022 навчальний рік.

Однією з переваг нашої школи є невеликі за кількістю учнів класи, що забезпечить індивідуальний підхід та максимум уваги вчителя до кожної дитини, найбільш повний розвиток особистості шестирічного малюка, формування у нього відчуття комфорту і затишку у класному колективі, адже саме це необхідно для нелегкого періоду адаптації першокласника до шкільного життя.

У школі, як і в інших навчальних закладах, створені всі умови НУШ (мультимедійне оснащення кабінетів, вільний доступ до мережі Інтернет)

Якщо Ви хочете бачити своїх дітей успішними, мудрими, здоровими, щасливими, то найкращим вибором для Вас буде наша школа.

Зарахування учнів до 1-го класу здійснюється до 31 травня на основі письмової заяви та за електронним посиланням:

Додаткова інформація за телефонами: 0686509131, 0966531650.

Шановні тата і мами!

Щиро дякуємо за довіру! Чекаємо Вас!!!

Шановні батьки майбутніх першокласників!!!
Шановні батьки майбутніх першокласників!!!скачать dle 10.5фильмы бесплатно