» Хай в серці кожної дитини живе любов до України
  • Дата: 12-12-2016, 16:47
12-12-2016, 16:47

Хай в серці кожної дитини живе любов до України

З метою виховування почуття патріотизму, любові до рідного краю, до державних символів, пошану до свого народу, бажання приносити користь своїй країні, розвивати громадянську свідомість, пізнавальні інтереси у нашій школі проходив захід «Хай в серці кожної дитини живе любов до України».

Учні 2-А класу взяли активну участь у підготовці до свята. Розкривалися таланти кожної дитини. Вправними танцюристами були Борсук Маргарита, Гречко Олександра, Овдієнко Яна, Деркач Владислав, Буткевич Павло, Берестень Денис. Майстрами гумору стали Янковський Дмитро, Маркевич Соломія, Чмуневич Ярослав. Розкривала свій талант читця декламатора Борсук Маргарита, а у вокальному співі – Волошина Олександра.

Велике дякую висловлюємо батьківському активу класу Берестень О. М., Овдієнко І.М., Гречко О.В., а особливо Борсук А. А., за допомогу у проведенні свята.

Організований захід неабияк схвилював школярів. У їхніх поглядах можна було побачити безмежну, невичерпну любов до своєї Батьківщини.

Хай в серці кожної дитини живе любов до України