» Працюємо по-новому
  • Дата: 24-01-2020, 15:51
24-01-2020, 15:51

Працюємо по-новому

У нелегкий час освітянських реформ кожному педагогу треба постійно адаптуватися до надсучасних вимог, а перед дирекцією закладу постає нелегке завдання: як зберегти згуртованість колективу, як втілити в реальність «ідеальні абеткові правила/вимоги», як вмотивувати вчителя та учня та вирішити безліч проблем, що стосуються шкільних буднів.

23 січня 2020 року відбулося засідання педагогічної ради у формі дискусійної гри «Шість капелюхів» за методом критичного мислення Едварда де Боно, що враховує шість незалежних точок зору, кожен з яких представлений капелюхом певного кольору: «білий» – інформація, «червоний» – емоції, «чорний» – критика, «жовтий» – позитив, «зелений» – креатив, «синій» – висновки.

На обговорення було винесено питання, про які звітували доповідачі з емблемою «білий капелюшок»:

Бордакова О.В., заступник директора з НВР, про моніторинг навчальних досягнень учнів 3-4-х, 5-9-х, 10-11 класів;

Кот В.І., заступник директора з ВР, про підсумки виховної діяльності за І семестр 2019-2020 н.р.

Полюхович В.О., соціальний педагог, про стан відвідування навчальних занять стан превентивного виховання у запобіганні правопорушень учнівської молоді та формуванні правової культури та освіти, основ здорового способу життя.

Окремим блоком відбулося обговорення питання про внутрішню систему забезпечення якості освітньої діяльності та якості освіти, в ході якого було окреслено вимоги до освітнього середовища закладу освіти (Клюйко І.В., Семенчук Н.Л., Гордієва С.А., Кот В.І., Бордакова О.В.), вимоги до системи оцінювання здобувачів освіти, вимоги до оцінювання педагогічної діяльності педагогічних працівників (Бордакова О.В.)

Учасники дискусійної гри активно висловлювали свою позицію, а символічний капелюх попереджав про критику, емоції чи позитивні відгуки, вказував про шляхи вирішення проблемного питання.

Дирекція школи дякує всім учасникам засідання та врахує у подальшій роботі всі «очікування», що висловили наші мудрі педагоги.

Працюємо по-новому