» Загальношкільні батьківські збори
  • Дата: 29-03-2018, 21:23
29-03-2018, 21:23

Загальношкільні батьківські збори

29 березня 2018 року у закладі було проведено загальношкільні батьківські збори. З доповіддю про результати освітнього процесу та заходи щодо подальшого покращення та зміцнення матерально-технічної бази ЗНЗ виступив директор школи Клюйко І.В., про підсумки навчальних досягнень учнів за результатами І семестру 2017- 2018 навчального року та про реформу загальної середньої освіти в рамках Концепції нової української школи ознайомила присутніх заступник директора з навчально-виховної роботи Бордакова О.В., про підсумки виховної роботи та попередження насильства, жорстокості в сімї та в дитячому колективі розповідала заступник директора з виховної роботиКот В.І., про профілактику шкідливих звичок учнів за результатами анкетування учнів 6-11 класів (тютюнопаління, алкоголь, наркотики) та про стан відвідування учнями школи навчальних занять розповіла соціальний педагог Стасюк В.О., про медичне обслуговування учнів школи ознайомила присутніх медична сестра Семенчук Н.Л.

Загальношкільні батьківські збори