» «Зима- чарівниця»
  • Дата: 21-01-2020, 16:12
21-01-2020, 16:12

«Зима- чарівниця»

Зима – казкова пора. Скільки радощів вона приносить дітям. Недаремно в народі її називають красунею, чарівницею. «Зима – чарівниця» - саме під такою назвою були проведені бібліотечні уроки з учнями початкових класів: 3 класу (класовод Адамчук Г. П., вихователь групи продовженого дня Сайчишина І. О.), з учнями 2 – Б класу (класовод Дука Т. Г., вихователь групи продовженого дня Рабчевська С. П.). Метою цього заходу було розвинути у дітей відчуття прекрасного під час слухання творів, віршів та музики на зимову тематику, прищепити любов до рідного краю, народних звичаїв, турботливе ставлення до природи.

Весело й змістовно проходили бібліотечні уроки. В дружньому колі учні обмінювалися власними спостереженнями про зимові місяці. Про відзначення зимових свят розповідала дітям бібліотекар Пляшко В. О. Учні слухали аудіо розповіді та вірші про зиму, віршовану казку Н. Забіли на сучасний лад «Рукавичка», з задоволенням переглянули фільм «Різдвяна історія» за мотивами оповідання Ю. Мушкетика «Сльоза», цікаві відео презентації «Зимові пейзажі» та «Святкування Нового року в країнах Європи», мультфільм «Зимівля звірів», а ще дружньо танцювали під музику – руханку «З Новим роком» та співали відомі колядки та щедрівки.

«Зима- чарівниця»
«Зима- чарівниця»скачать dle 10.5фильмы бесплатно