» Батькам про важливі аспекти освітнього процесу
  • Дата: 26-12-2019, 20:12
26-12-2019, 20:12

Батькам про важливі аспекти освітнього процесу

Зустрічі з батьками завжди є відповідальною та необхідною для правильної побудови освітнього процесу і в класі, і в школі.

24 грудня у приміщенні Дубровицької загальноосвітньої школи I-III cтупенів №1 відбулося засідання батьківського активу, які стали підсумком роботи навчального закладу за I семестр.

Під час зустрічі адміністрацією закладу розглядалися наступні питання:

- реалізація Концепції нової української школи ;

- підсумки роботи закладу за І семестр;

- попередження насильства та булінгу у закладі;

- опрацьовано Меморандум співпраці між учасниками освітнього процесу : педагогами, учнями та батьками;

- відвідування учнями школи;

- обговорено питання про внутрішню систему оцінювання якості освіти закладу (анкетування батьків).

Зустріч відбулася дуже цікаво, батьки були дуже активними долучилися до обговорення Меморандуму, адже цей документ має на меті допомогти шкільній спільноті дійти згоди і впорядкувати всі аспекти життя за новими, сучасними принципами. Обговорили дії, поведінку всіх учасників освітнього процесу в шкільному просторі та поза ним. В ході конструктивного діалогу було прийнято рішення про створення батьківського клубу школи «Рецепти батьківської любові».

Адміністрація закладу дякує всім батькам за тісну співпрацю та спільне вирішення проблем закладу, адже забезпечити якість освіти можливо лише за умови партнерства школи та батьків.

Батькам про важливі аспекти освітнього процесу
Батькам про важливі аспекти освітнього процесускачать dle 10.5фильмы бесплатно