» Культури поведінки потрібно вчити
  • Дата: 28-05-2019, 16:41
28-05-2019, 16:41

Культури поведінки потрібно вчити

Протягом всього життя людина вступає в численні контакти на вулиці, на роботі, у школі, театрі та інших громадських місцях. Різні бувають люди. Одні – ввічливі, готові в будь-яку хвилину прийти на допомогу, а інші – безтактні, неуважні. Часом трапляється, що людина боляче образить незнайомого супутника та ще й дивується: «А що ж я погане сказав?» Дивується, бо просто не знає елементарних норм етики й загальних правил культурної поведінки.

Культури поведінки потрібно вчити. Саме з такою метою відбулася виховна година у 2-А класі. Діти подорожували до Країни Ввічливості. Під час мандрівки учні продовжили знайомство із загальнолюдськими цінностями, вчились ввічливого ставлення до ровесників і дорослих, проявляли почуття доброти, дружби, поваги і толерантності одне до одного у створених ситуаціях.

Саме в такому віці, коли душа дуже піддатлива до емоційних впливів, перед дітьми розкрились нові загальнолюдські норми моралі. Діти вивели і засвоїли золоте правило вихованості і добра: «Ставитися до людей треба так, як би ви хотіли, щоб ставились до вас».

Я вірю, що мої вихованці здатні сприймати прекрасне і братимуть активну участь у його створенні, вмітимуть жити і спілкуватися із оточуючими по законах краси. А попереду нас чекає ще не одна така подорож.

Культури поведінки потрібно вчити
Культури поведінки потрібно вчитискачать dle 10.5фильмы бесплатно