» «Всім серцем любіть Україну свою! »
  • Дата: 22-01-2019, 18:25
22-01-2019, 18:25

«Всім серцем любіть Україну свою! »

Велична і свята, моя ти Україно,

Лише тобі карать нас і судить.

Нам берегти тебе, Соборну і єдину,

І нам твою історію творить!

Ліна Костенко

З метою формування національної свідомості школярів, виховання в них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України в 3-А була проведена виховна година «Всім серцем любіть Україну свою! ».

Діти заспівали Гімн України, повторили державну символіку, читали багато цікавих віршів про Україну, обговорили, що ж саме в собі несуть поняття «соборність» та «патріот». Учні висловлювали свої думки щодо здійснення мрії українського народу про Незалежну, Соборну національну державу, про майбутнє об'єднаної України, яку розбудовувати молодому поколінню патріотів своєї держави.

З метою виховання поваги та любові до рідного краю, його історичного минулого і сучасності, до цієї значної події було проведено пізнавально-інтелектуальну вікторину «Що ти знаєш про Україну». Під час заходу учні отримали багато корисної та пізнавальної інформації, були продемонстровані відеоролик про Україну та презентація«День Соборності України».

Наприкінці виховної години учні, тримаючи державний прапор, створили нерозривний, символічний ланцюг єдності, щоб відчути дух дружби, свободи і гордості за свою державу.Виховна година вийшла урочистою, емоційною і святковою!

«Всім серцем любіть Україну свою! »
«Всім серцем любіть Україну свою! »скачать dle 10.5фильмы бесплатно