» «В єдності сила народу»
  • Дата: 22-01-2019, 13:10
22-01-2019, 13:10

«В єдності сила народу»

Сьогодні 22 січня з нагоди відзначення Дня Соборності України педагоги та учні Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 з ініціативи учнівського самоврядування взяли участь у флешмобі «В єдності сила народу».

Взявшись за руки утворили коло єднання, яке символізувало Україну – єдину, соборну, незалежну державу.

В день Соборності та Злуки

З заходу на схід,

Всі візьмемося за руки,

Бо один ми рід.

І нехай тепло наших рук та сердець єднає мости українських душ в усьому світі.

Лише коли ми об’єднані – ми можемо протистояти будь-якому ворогові: внутрішньому чи зовнішньому.

Сьогодні ідея соборності та свободи постає з новою нагальністю і є надзвичайно актуальною. Цей день не тільки нагадує нам про об’єднання східних і західних українських земель, а й наказує бути разом у діях, думках, переконаннях, щоб не втратити рідну Вкраїну. Лише згуртованість дає силу єдиній нації. Ми говоримо різними мовами. У кожного є свої традиції й духовні цінності, своя історія і свої герої. Ми – різні, але всі ми – українці!

Єднаймося, бо ми того варті!

«В єдності сила народу»