» Безпека понад усе
  • Дата: 19-12-2023, 11:42
19-12-2023, 11:42

Безпека понад усе

Старший інспектор СЮПВП Сарненського РВП Капітан поліції Зінаїда Гуторова провела профілактичну бесіду для учнів 7-9 класів на тему «Безпека школярів під час зимових канікул», попередження насильства, протиправної поведінки, булінгу.

Метою бесіди стала пропаганда правослухняної поведінки як у закладі, так і в позаурочний час, під час канікул. Разом із тим, підліткам надали інформацію про види правопорушень та злочинів, відповідальність за їх вчинення.

Учням наголосили на тому, що потрібно вести правослухняний спосіб життя та дотримуватись правових та соціальних норм.

Зустріч пройшла у формі діалогу, учні отримали корисну інформацію та вкотре переконались , що безпека кожного залежить від них самих.

Безпека понад усе