• Дата: 29-04-2020, 15:55
29-04-2020, 15:55

Арт-терапія накарантині

Якщо вдома і в душі щось нетак— смуток, печаль, туга чизлість насебе ісвіт— треба терміново зайнятися самолікуванням.

Ось кілька рецептів хоум арт-терапії:

1. Треба щось порізати ізнову поклеїти. Знайдіть старі журнали, упаковки або просто коробки іуявіть, щоріжете надрібні частини свій поганий стан. Робіть рівно стільки, поки невідчуєте, щобільше нетреба. Апотім, озброївшись клеєм, створіть зішматочків картину нового настрою.

2. Якщо вивідчуваєте, щонеможете зрозуміти або зробити вибір, івід цього Вам тривожно іскладно; якщо думки немов тікають від Вас іВам складно повернути контроль над собою— саме час взяти чорний маркер івеликий аркуш паперу іпочати малювати свій повторюваний орнамент порядку. Можливо, ценебуде відразу просто, але якісь елементи Вам точно сподобаються, іось зних нановому місці вже можна створити порядок заново. При бажанні ірозмалювати його.

3. Якщо Вам складно знайти спільну мову здомашніми, вони дратують ідратують, уВас немов закінчується терпіння— ось тут саме час мотати. Знайдіть будь-які нитки або можна купити спеціальні нитки для гармонії інамотайте маленькі клубочки. Зробіть їхстільки, щоб Ваше роздратування пішло, ітоді зних можна щось створити. Декор або закладки для книг— тут вже справа фантазії. Ухоум арт-терапії безліч рецептів, щозпокоління впокоління рятували від різних станів. Так чомуж нам невзяти найкраще зминулого?

Ащекорисно малювати! Малюй якщо:

• Паніка— малюй каракулі ізамальовуйїх;
  • Страшно— промалюй страх багато разів, зменшуючи його;
  • Роздратований— штрихуй щосили;
  • Тривожно— відмалюй тривогу колами;
  • Нудно— малюй вигаданих персонажів;
  • Самотньо— малюй портрети;
  • Депресивно— намалюй абстракції з8кольорів;
  • Дезорієнтований— малюй чорно-білі візерунки.

Будемо здорові!