» Тиждень безпеки життєдіяльності
  • Дата: 10-11-2023, 19:33
10-11-2023, 19:33

Тиждень безпеки життєдіяльності

Найвищі цінності суспільства – це людина,

її життя і здоров’я, недоторканість і безпека.

Сьогодні, коли в Україні ведеться повномасштабна війна проти вторгнення російського агресора, коли ситуація в країні є дуже стресовою для дітей: постійні сирени, вибухи, військові зі зброєю, погіршення екологічного стану довкілля, заміновані території – як ніколи підвищується роль освіти у підготовці учасників освітнього процесу до дій в надзвичайних ситуаціях.

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.

Брак життєвого досвіду, беззахисність і невміння діяти в критичних ситуаціях робить дитину уразливою в усіх відношеннях.

З  06.11 по 10.11 в нашому закладі був проведений Тиждень знань безпеки життєдіяльності.

Відповідно до тематики Тижня в комплексі були проведені заходи:

надання першої домедичної допомоги у різних життєвих ситуаціях;

конкурси на кращий учнівський малюнок на тематику Тижня;

бесіди, виховні години, години спілкування, ігри, уроки, конкурси на тематику Тижня.

Проведена виховна робота та отримані знання обов‘язково дадуть свої результати, а саме допоможуть нашим дітям у разі надзвичайних ситуаціях опанувати себе, скористатися отриманими порадами і ні в якому разі не розгубитися, не панікувати, а діяти правильно, стримано, впевнено і рішуче.

Тиждень безпеки життєдіяльності