» Покладання квітів захисникам
  • Дата: 29-09-2023, 18:39
29-09-2023, 18:39

Покладання квітів захисникам

Напередодні Дня Захисників і Захисниць України, учні 3-Б класу Дубровицької гімназії #1 вшанували пам'ять земляків, загиблих в російсько-українській війні, поклавши квіти до їхніх могил.
Невимовний біль пронизує серця дорослих та дітей, адже на цій війні немає чужих. Кожна загибель української доньки чи сина - це непоправна втрата для цілої країни.
Згадуючи героїчний спротив полеглих воїнів, ми схиляємо голови в скорботі та дякуємо за їхню жертовність заради майбутнього вільної України, правди і справедливості.
Висловлюємо щирі співчуття родинам загиблих Героїв-захисників, справжніх патріотів, які з честю виконали свій військовий обов’язок. Своє життя до останнього подиху вони присвятили служінню Батьківщині.
Герої не вмирають!
Покладання квітів захисникам