» Розпочав роботу у Дубровицькій ЗОШ №1 пришкільний табір з денним перебуванням «Мрія».
  • Дата: 30-05-2017, 11:38
30-05-2017, 11:38

Коли закінчується навчальний рік, для школярів починається весела і яскрава пора – канікули!Але провести всі сонячні дні вдома перед телевізором і комп’ютером – це залишитися без казкових емоцій, нових друзів, різноманітних розваг.
     Літо – найяскравіша, кольорова і багатозвучна пора року. Літо – це час, коли школярі мають можливість відпочити від шкільних клопотів. Головне: „…щоб сонечко світило та веселка раділа".

29 травня в нашій школі розпочав роботу пришкільний табір з денним перебуванням влітку «Мрія». Цього ж дня і 30 травня в пришкільному таборі був проведений організаційний день та день знайомств.

Діти ознайомились з режимом роботи табору, сформовані загони. Проводилися ігри та розваги на свіжому повітрі.

На скільки цей відпочинок стане для них активним, пізнавальним, пам’ятним багато в чому залежить від нас, дорослих – організаторів програм відпочинку, які чимало зусиль прикладають, щоб діти були щасливими..

Розпочав роботу у Дубровицькій ЗОШ №1 пришкільний  табір з денним перебуванням «Мрія».