» Акція «Подаруй солдату свято».
  • Дата: 21-12-2021, 20:49
21-12-2021, 20:49

Акція «Подаруй солдату свято».

Напередодні свят хочеться виявити щиру турботу нашим захисникам, саме тому у нашій школі відбулася акція «Подаруй солдату свято ».
Діти прагнули подарувати частинку домашнього тепла їх хоробрим серцям і нагадати про домашній затишок та зігріти душі нашим героям.
Сьогодні до нашої школи завітала самовіддана та ініціативна волонтер Світлана Правник, щоб забрати подарунки для передачі воїнам-захисникам під час наступного візиту в зону АТО.
Від щирого серця вітаємо наших дорогих бійців-героїв з прийдешнім Новим 2022 роком та Різдвом Христовим. Сподіваємось, що наші подаруночки, хай навіть невеличкі, допоможуть відчути дух свята та нагадають про нашу безмежну вдячність за можливість насолоджуватись життям у повній мірі. Здоров’я, здійснення мрій і миру нам усім!
Акція «Подаруй солдату свято».
Акція «Подаруй солдату свято».скачать dle 10.5фильмы бесплатно