» Акція «Подаруй дитині радість»
  • Дата: 19-12-2018, 16:52
19-12-2018, 16:52

Акція «Подаруй дитині радість»

19 грудня 2018 року в День Святого Миколая, коли збуваються найзаповітніші мрії дітей, в Дубровицькій загальнооствітній школі І-ІІІ ступенів №1 пройшла благодійна акція «Подаруй дитині радість».

Вся шкільна родина долучилась до акції та підготувала гостинці та вітання для учнів Теплівського навчально-виховного комплексу, Луганської області.

Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов'язково здійсняться. Від усієї душі зичимо великого людського щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут сім'ям, панує у домівках мир, взаєморозуміння й любов.

З Новим Роком та Різдвом Христовим

Акція «Подаруй дитині радість»скачать dle 10.5фильмы бесплатно