» Олімпійський день
  • Дата: 10-09-2021, 10:32
10-09-2021, 10:32

Олімпійський день

8-10 вересня проводилися різноманітні спортивні заходи, присвячені ОЛІМПІЙСЬКОМУ ДНЮ.

Крім тематичних бесід, зустрічів та відеолекторіїв, проведено креативне заняття з футболу з учнями 6-х класів, для проведення якого було запрошено тренера Сарненської ДЮСШ Романа Івановича Стрибулевича. Особистим досягненням тренера є вихованець Кухаревич Микола, який на даний час грає в основному складі молодіжної збірної України.

10 вересня проводилися змагання для всіх бажаючих з 5 по 11 клас «Спортивні рекорди школи». Учні випробували себе у таких видах спорту:

- згинання та розгинання рук в упорі лежачи (І місце Легкий Станіслав 5 клас);

- стрибки на скакалці за 30 сек (І місце Білан Андрій 8 клас, Лосік Алевтина 6 клас);

- підтягування на перекладині (І місце Чмуневич Назар 9 клас);

- піднімання тулуба в сід за 30 сек.(прес) (І місце Клімчик Назар 6 клас, Волошина Олександра 7 клас).

Вчителі фізичної культури, крім фізичного розвитку, доносять своїм учням основні принципи ОЛІМПІЗМУ. Адже Олімпізм – це філософія життя, що підносить і об’єднує в гармонійне ціле здібності тіла, волі та розуму.

Олімпійський день
Олімпійський деньскачать dle 10.5фильмы бесплатно