• Дата: 18-06-2021, 12:36
18-06-2021, 12:36

ВИБІР СЕРЦЕМ

17 червня 2021 року відбулася зустріч батьків майбутніх першокласників з педагогами закладу. Директор Клюйко Ігор Васильович представив вчителів, які будуть навчати першокласників в 2021 -2022 н.р., розповів про актуальні питання щодо створення безпечного освітнього середовища для маленьких здобувачів освіти.

Під ранкової зустрічі «Знайомство», яку організувала вчитель початкових класів Адамчук Галина Петрівна, батьки побували в ролі своїх дітей та спробували працювати в команді, проявили комунікативні та творчі здібності.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Бордакова Олександра Вікторівна провела для батьків практичне заняття з елементами тренінгу «Родзинки НУШ» з використанням методики «Шести цеглинок», під час якого гості довідалися про особливості організації освітнього процесу в класах НУШ. Вчитель початкових класів Лавор Вікторія Іванівна запросила батьків на «Галявину новацій», здійснила порівняльний аналіз «Інтелект чи НУШ». Вправа «Вибір серцем» допомогла визначитися батькам остаточно та обрати єдиний шлях – в Дубровицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 стартують два класи, як будуть навчатися за програмою нової української школи.

ВИБІР СЕРЦЕМ
ВИБІР СЕРЦЕМскачать dle 10.5фильмы бесплатно