» Захист дітей від сексуальних ризиків в інтернеті
  • Дата: 19-02-2021, 12:03
19-02-2021, 12:03

Захист дітей від сексуальних ризиків в інтернеті

18 лютого у Дубровицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 соціальний педагог провела захід для учнів 8-9 класів «Захист дітей в цифровому середовищі». Христина Вячеславівна продемонструвала відео та ознайомила школярів з поняттями «секстинг» та «онлайн-гурмінг».

Підлітки шукали відповіді на питання:

1. У чому переваги та недоліки знайомства через Інтернет?

2. Чи варто спілкуватися в мережі з незнайомими людьми?

3. Як захистити себе?

Працюючи в групах, учні обговорили як розпізнати шахрая в інтернеті, як убезпечити себе від онлайн-грумінгу, як діяти, якщо потрапляєш у ситуацію, коли тебе шантажують.

Для створення комфортного середовища для розвитку дітей слід об’єднувати зусилля педагогів, батьків, спеціальних служб, щоб убезпечити їх від негативних впливів. Лише за умов співпраці можливо організувати атмосферу довіри та підтримки, яка сприятиме гармонійному розвитку школярів.

Щорокув Україні зростає кількість дітей, які отримують доступ до мережі Інтернет. Разом із тим збільшується кількість злочинів сексуального характеру щодо дітей в онлайн-просторі – онлайн-грумінг та вимагання. Налагоджуючи довірливі стосунки здитиною та використовуючи фейкові акаунти в соціальних мережах, злочинці вимагають удитини інтимні фотографії та шантажують її, погрожуючи розіслати фото знайомим, вимагають більш інтимні матеріали, гроші чи приватні інтимні зустрічі.

«Наша мета – захистити дітей від сексуальних ризиків. Сьогодні ми не можемо їх сховати під ковпаком та ізолювати від шкідливої інформації. Однак ми маємо говорити із ними, розповідати про складні теми, будувати довіру.

Захист дітей від сексуальних ризиків в інтернеті
Захист дітей від сексуальних ризиків в інтернетіскачать dle 10.5фильмы бесплатно