» «Мій улюблений світ без насильства»
  • Дата: 11-12-2020, 13:37
11-12-2020, 13:37

«Мій улюблений світ без насильства»

10 грудня в рамках акції «16 днів проти насильства» , яка проходить щорічно, починаючи з 1991 р. з учнями 6 класу була проведена виховна година «Мій улюблений світ без насильства».

Дати початку та завершення цієї Акції, у якій беруть участь понад 100 країн світу вибрали невипадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

Учні ознайомились із поняттям «насильство», його видами, переглядали соціальні відеоролики та активно висловлювали свої думки у запропонованих ситуаціях. Також обговорювалось як запобігти насильству.

Тема цьогорічної кампанії – «Помаранчевий світ». Цей колір символізує яскраве майбутнє, вільне від насилля. Тому кожен учень мав стрічку помаранчевого кольору.

По завершенню діти, під пісню про добро, продекламували вірші про світ без насилля, а вчитель побажала всім бути людяними, дружніми, творити добрі справи безкорисливо і тоді світ стане кращим.

«Мій улюблений світ без насильства»
«Мій улюблений світ без насильства»скачать dle 10.5фильмы бесплатно