» Година спілкування «Великі права маленької дитини»
  • Дата: 1-12-2020, 14:48
1-12-2020, 14:48

Година спілкування «Великі права маленької дитини»

Дитя моє, права дитини

Ти мусиш вивчити сумлінно .

Це так потрібно, так важливо

Напевно знати в наші дні:

Коли з тобою справедливо

Вчиняють, а коли і ні.

Ірина Жиленко
З метою формування розуміння поняття «життя», його унікальності, бажання поглиблювати правові знання, виробля­ти та коригувати навички правомірної поведінки, негативне ставлення до правопору­шень,сприяти розвитку інформаційної компетентності у 3-Б класі було проведено годину спілкування« Великі права маленької дитини».Мали змогу ознайомитися з основними документами з питань правового захисту дітей. Розглянули ситуації порушення прав дитини на прикладі казкових героїв, вчилися оцінювати їх, аналізувати вчинки героїв та поведінку, а назву права знаходили на колажі «Права дітей». У рубриці «Цікавинки світу» дізналися, як святкують День дітей у різних країнах.Використовуючи цеглинки LEGO, закріпили свої знання у грі «Так чи ні».

Година спілкування   «Великі права маленької дитини»
Година спілкування   «Великі права маленької дитини»скачать dle 10.5фильмы бесплатно