» Вітаємо переможців фотоконкурсу «Я і Мій домашній улюбленець»
  • Дата: 19-03-2020, 19:18
19-03-2020, 19:18

Вітаємо переможців фотоконкурсу «Я і Мій домашній улюбленець»

Друзі, ось і завершився Фотоконкурс «Я і Мій домашній улюбленець».

Дякуємо усім, хто надіслав свої фото, а також усім, хто активно голосував.

Ми в захваті від усіх надісланих фотографій! Однак за умовами нашого конкурсу переможців лише три.

Серед учасників з Дубровицької ЗОШ №1 найбільший урожай голосів зібрало фото Болванець Каріни, учениці 4А класу – 262 вподобань! - І місце.

З невеликою перевагою 239 вподобань – перемогла фотографія – Галушко Софії, учениці 1А класу - ІІ місце.

Вітаємо переможця і дякуємо за цікаве фото і прагнення перемогти 228 вподобань – Кібук Поліну, ученицю 4А класу - ІІІ місце.

Ми вітаємо переможців та бажаємо їхнім домашнім улюбленцям і надалі радувати своїх господарів.

Свої нагороди ви отримаєте після карантину.

Принагідно дякуємо всім 40 учасникам фотоконкурсу за участь, а людям, які голосували, за активність.

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ТА СВОЇХ БЛИЗЬКИХ! БУДЬТЕ ЗДОРОВИМИ!

Вітаємо переможців фотоконкурсу  «Я і Мій домашній улюбленець»
Вітаємо переможців фотоконкурсу  «Я і Мій домашній улюбленець»скачать dle 10.5фильмы бесплатно