» Вікторина «Моя Україна – єдина країна» до Дня Соборності України.
  • Дата: 24-01-2020, 11:11
24-01-2020, 11:11

Вікторина «Моя Україна – єдина країна» до Дня Соборності України.

З метою патріотичного виховання школярів, поваги до історичного минулого і сучасного, вшанування соборної, вільної, неподільної України з учнями 7 класу Дубровицької ЗОШ I - III ст. № 1 в приміщенні бібліотеки МШВ № 1 була проведена цікава вікторина «Моя Україна – єдина країна». Вчитель історії Станк’явичус В. К. розповіла учням про День Соборності України. Ця дата символізує день об’єднання Української народної республіки та Західно – Української народної республіки в єдину державу. Всіх учасників інтелектуального змагання чекало багато запитань трьох рівнів різної складності. Для зацікавленості в грі, всі учасники були поділені на дві команди, які обрали своїх командирів. Згодом кожна команда презентувала свою назву і девіз. Змагання проходило цікаво. Змагаючись, учні мали змогу не тількиперевірити, а й поповнити свої знання з історії, географії, літератури інародознавства, дізналися багато цікавих фактів про Україну. В конкурсах«Історичний», «Географічний» необхідно було обрати одну правильну відповідь із трьох запропонованих варіантів. Не менш цікаві були конкурси «Символіка» і«Асоціація» для командирів. А ще, необхідно було правильно і швидко давати відповіді у письмових конкурсах «Видатні українці», «Народознавчий» і «Літературний». В конкурсі II рівня «Вірю – не – вірю» по одному запитанню по черзі було поставлено кожному учаснику команди, яким необхідно було на кожне запитання відповісти лише «Так» чи « Ні». Проводився і «Командний конкурс». За кожну правильну відповідь журі нараховувало бали командними картками (блакитного і жовтого кольору). Перемогла «Дружба», бо наша сила в єдності та згуртованості. На завершення, учасники, взявшись за руки, підтримали традицію «живого ланцюга» і поважили, що наша країна Єдина і Соборна.

У бібліотеці діяла книжкова виставка-презентація «Соборність України». Інтелектуальне змагання справило незабутнє враження і задоволення у учнів. Вікторину підготували і провели бібліотекар МШВ № 1 Пляшко Валентина Оверківна і вчитель історії Станк’явичус Вікторія Казимирівна.

Вікторина «Моя Україна – єдина країна» до Дня Соборності України.