» Поведінка дітей в надзвичайних ситуаціях
  • Дата: 16-01-2020, 15:46
16-01-2020, 15:46

Поведінка дітей в надзвичайних ситуаціях

13 січня 2020 року учні 4-А класу провели заняття «Поведінка дітей в надзвичайних ситуаціях».

Учні ще раз ознайомилися із шкільними планами евакуації по поверхах. Говорили про розведення потоків людей у двоповерховому приміщенні. Пройшлися позапасних входах та виходах. Відзначили, що психологія поведінки людини при рятуванні від пожежі викликана в основному страхом за своє життя й як не піддатись паніці, обговорили дії дитини під час пожежі у власному будинку. Учні познайомились з вогнегасниками, які розміщені на поверхах школи. Найцікавішим для четвертокласників були практичні заняття у вправності надягання протигазів.

Хотілося, щоб навчання, метою якого було практичне відпрацювання умінь працівників та учнів школи діяти при пожежі та удосконалення педагогами й учнями теоретичних знань і практичних навичок щодо дій в умовах надзвичайних та екстремальних ситуацій, залишилася тільки навчальною, а здобутий невеличкий досвід ніколи не застосовувався в житті.

Поведінка дітей в надзвичайних ситуаціях
Поведінка дітей в надзвичайних ситуаціяхскачать dle 10.5фильмы бесплатно