» Гармонійний розвиток особистості молодшого школяра в умовах ГПД
  • Дата: 18-12-2019, 11:16
18-12-2019, 11:16

Гармонійний розвиток особистості молодшого школяра в умовах ГПД

У переддень Дня Святого Миколая 18 грудня 2019 року колектив Дубровицької ЗОШ І-ІІІ №1 радо зустрічав гостей – вихователів груп подовженого дня із різних навчальних закладів району. Група молодих та креативних педагогів щиро поділилися досвідом роботи з теми «Гармонійний розвиток особистості молодшого школяра в умовах ГПД».

Семінар розпочався із знайомства з історією школи та екскурсії «Розвиток початкової освіти в Дубровиці ХVІІ-ХІХ ст.». Вчитель історії Бандура Тетяна Миколаївна, яка постійно працює із першоджерелами, ознайомила присутніх з діяльністю таких навчальних закладів, як школа піарів-колегіум, трикласне повітове училище, пансіон шляхетних дівчат Яна Гонзала, однокласне народне училище Міністерства народної освіти, що функціонували в місті на той час.

Світлана Петрівна Рабчевська, вихователь ГПД учнів 2-Б класу, запросила колег у «Майстерню досвіду ГПД» та поділилася секретами використання інноваційних технологій під час заняття з молодшими школярами,

Буткевич Юлія Анатоліївна, вихователь ГПД учнів 2-А класу, зустріла гостей на станції «Острівець математичних розваг» та провела заняття «Математичний калейдоскоп» відповідно до тематики місячника НУШ «Спільнота», де діти були в ролі невтомних бджілок-трудівниць під час ігор «Математичне LEGO-лото», «Один день з життя бджілки», виконували графічний диктант «Вулик» . Діти продемонстрували згуртовану і ефективну роботу на прикладі спільноти. В кінці заняття гості залишили приємні побажання.

Сайчишин Інна Олександрівна, вихователь ГПД учнів 3 класу, організувала роботу студії «Мультиказка», показала майстер-клас зі створення цікавих історій під назвою «Storitelling».

Заняття клубу «Рухливі малята» з учнями 1-А та 3 класу провели фітнес-тренери Буткевич Яна Іванівна, Сайчишин Інна Олександрівна та зарядили всіх присутніх енергією та позитивом.

Вихователь ГПД у 1-Б Клюйко Ірина Миколаївна представила гостям семінару міні-виставу «Лист Святому Миколаю», наголосивши, що учням НУШ дуже важливо вчитися виступати публічно. Також , коли дітки виступають у них формуються навички акторської майстерності, завдяки яким учні стають менш сором’язливими; не бояться проявляти себе, у них поліпшується мова, дикція, пам’ять, увага; підвищується інтелект;розвиваються творчі здібності; діти стають дружніші, згуртованіші, розкутіші.

В кінці вистави діти з присутніми гостями написали листи, які ангели відправили на повітряній кулі до Святого Миколая!!!

Гармонійний розвиток особистості молодшого школяра в умовах ГПД
Гармонійний розвиток особистості молодшого школяра в умовах ГПДскачать dle 10.5фильмы бесплатно