» Сімейні перегони
  • Дата: 21-10-2019, 12:48
21-10-2019, 12:48

Сімейні перегони

Займатися фізкультурою корисно, веселою фізкультурою подвійно. Адже кожна хвилина занять спортом подовжує життя людини на одну годину, а веселим—на дві. Саме такою веселою фізкультурою, під час спортивно-розважального свята «Сімейні перегони-2019» займалися учні 4-А класу разом зі своїми батьками.

«Сімейні перегони» - нагода розважитися, отримати позитивні емоції, та позмагатись разом зі своїми родинами.

Розділившись на дві команди «Сильні» та «Спритні», учасники розпочали запеклу боротьбу за перемогу. Оцінювало змагання журі у складі заступника директора з навчально-виховної роботи Бордакової О.В., голови учнівського самоврядування Гладкої Валентини, учениці 10 класу та педагога-організатора Хомич Ж.В.

На учасників чекали цікаві та веселі конкурси, які, вони подолали без проблем. У залі вирували шалені емоції, спортивний азарт та прагнення до перемоги. Вправними та активними були батьки, старші сестрички, братики та навіть бабуся, яка на рівні з усіма брала участь у змаганнях.

Несподіваним і оригінальним став флешмоб «Долоньки», який виконали діти разом з батьками. Підтримка та завзяття батьків, командний дух, безпосередність та щирість дітей створили святкову атмосферу, яка надихатиме на нові звершення.

Свято завершилось з церемонією нагородження учасників та чаюванням у класі.

Щиро дякуємо усім батькам, що виявили бажання долучитися до свята!

Тож пам’ятаймо, найкраща перемога – здорова та щаслива родина!

Сімейні перегони