» День миру в школі
  • Дата: 20-09-2019, 15:06
20-09-2019, 15:06

День миру в школі

Щороку 21 вересня люди у різних куточках планети відзначають Міжнародний день миру, свято, покликане змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити що-небудь заради спокою на Землі. Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше. До відзначення цього свята сьогодні долучилася і наша школа.

Учні всіх класів приєдналися до акції «Голуб миру» під гаслом «Задля здійснення нашої спільної мрії – миру в Україні», прикріпивши паперові голуби з побажаннями, аби показати наскільки важливими є мир, свобода, добро і повага. На шкільній плазмі було висвітлено інформаційні слайди, з яких кожен міг ознайомитися з історією виникнення свята та метою шкільної акції.

Дружній колектив ЗОШ №1 вітає всіх мешканців міста з міжнародним Днем миру, бажаємо Вам миру в усьому ‒ миру в сім’ях, миру в серцях та миру в нашій рідній Україні!

День миру в школі