» Хай буде мир на всій землі!
  • Дата: 21-09-2018, 13:00
21-09-2018, 13:00

Хай буде мир на всій землі!

Хай літають завжди журавлі,
Колоски видзвонюють налиті,
Ми за те, щоб мир був на землі
Для усіх дітей на цілім світі.
О.Пархоменко

21 вересня, у всьому світі відзначають Міжнародний День Миру. Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше. До відзначення цього свята щороку долучається і Дубровицька ЗОШ №1.
У цей день учні початкової школи малювали малюнки, у яких відобразили своє бачення Миру. П‘ятикласники долучилися до арт-мобу «Голуб миру», де учні виготовили паперових голубів, якими актив учнівського самоврядування поділився з перехожими міста, з побажаннями усім мирного неба над головою!

Існує думка про те, що якщо багато людей чогось прагнуть, про щось постійно думають, мріють, то думки матеріалізуються. Тому сьогодні, як ніколи, ми прагнемо миру, і всі наші слова будуть про мир та мирне життя.

Хай буде мир на всій землі!