» Акція «Серце до Серця»: маленька частинка великого добра
  • Дата: 10-05-2019, 12:36
10-05-2019, 12:36

Акція «Серце до Серця»: маленька частинка великого добра

Благодійність – це можливість поділитися душевним теплом, допомагати тим, хто цього потребує. Будь-яка допомога важлива, але найбільшою поміччю є небайдужість до чужої проблеми і добровільне бажання допомогти у вирішенні важкої ситуації. Яскравим прикладом того, як можна долучитися до доброї справи, є благодійна акція «Серце до серця», ініціаторами проведення якої стали активісти шкільного учнівського самоврядування. Учні, батьки, педагоги Дубровицької ЗОШ №1 приєдналися до Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» (збір коштів для дітей з вадами та хворобами серця).

Зібрані кошти, загальна сума яких становить 846 гривень були перераховані на відповідний рахунок для закупівлі медичного обладнання.

Допомагати дітям – це гідна справа. Ми раді, що нам випала така можливість. Ця акція показала, що маленькі серця, навіть наймолодших вихованців, можуть робити великі справи.

Щиро дякуємо кожному за небайдужість і турботу.

Акція «Серце до Серця»: маленька частинка великого добра
Акція «Серце до Серця»: маленька частинка великого добраскачать dle 10.5фильмы бесплатно