» Безпека понад усе!
  • Дата: 26-04-2019, 14:12
26-04-2019, 14:12

Безпека понад усе!

У період з 22 по 26 квітня 2019 року в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 проведено Тиждень безпеки життєдіяльності та цивільного захисту. Команда інструкторів у складі: Клімчика В.М., Бордакової О.В., Лисенка І.А., Хомич Ж.В., Кот В.І., Семенчук В.М., Дударя А.В. розробили план заходів з метою ознайомлення учнівської молоді з корисними навичками безпечної поведінки, перевірити знання учнів з питань виникнення надзвичайних ситуацій у різних сферах повсякденного життя, сформувати навички командної роботи.

Вчителі початкових класів активно долучилися до проведення Тижня безпеки та провели зі своїми вихованцями наступні заходи: бесіди «Першокласникам про ЦЗ України. Порядок дій у надзвичайних ситуаціях (Клюйко Г.А.), «Надзвичайні ситуації у приміщенні» (Дука Т.Г.); ситуативно-рольова гра «Твоя безпека» (Адамчук Г.П.);урок-тренінг з курсу «Основи здоров’я» (Ніка М.М.); бесіда «Школярам про ЦЗ», вікторина «Основи поведінки учнів у НС» (Лавор В.І.); урок здоров’я «Подорож у країну Безпеки» (Клюйко Н.І.); практикум «Дії і засоби індивідуального захисту у НС» (Буткевич Л.Р.); урок-гра «Дії населення під час НС» (Клюйко І.М.).

Класні керівники 5-11 класів провели години безпеки: виховна година «Безпека у НС. Думати швидко – діяти чітко!» (5-А клас - Кот В.І.), години спілкування «Убезпеч своє життя!» (5-Б клас – Лясковець Л.О.), «Техногенні лиха» (9 клас – Лисенко І.А.), «Життя є дар! Цінуймо» (10 клас – Воробей С.В.); бесіда «Заходи обережності під час ліквідації наслідків стихійного лиха» (8 клас – Маковецька О.М.); брейн-ринг «Наша безпека» (6-А клас – Хомич Ж.В.); тренінг «Небезпека хімічного ураження та засоби зихисту» (6-Б клас – Станк’явичус В.К.); перегляд та обговорення презентації «Дії у випадку виявлення вибухонебезпечних об’єктів, знарядів Другої Світової війни» (7 клас – Гордієва С.А.); вікторина «День ЦЗ. Техногенні катастрофи» (11 клас – Бордаков О.О.).

24 квітня у День ЦЗ за сигналом тривоги проведено протипожежну евакуацію по захисту особового складу учнів 1-11-х класів і працівників школи.

25 квітня відбулися практичні заходи щодо підготовки учасників освітнього процесу до дій у надзвичайних ситуаціях. Вчитель фізкультури Грицюк Максим Миколайович провів заняття «Школи виживання» у формі комбінованої естафети з елементами тренування, учасниками якої були 4 команди учнів 5-6 класів. Основна мета заходу: перевірити згуртованість, спритність, витривалість кожної команди, вміння швидко приймати рішення при виникненні надзвичайних ситуацій. Учасники зуміли подолати перешкоди під час естафетних змагань «Землетрус», «Пожежа», «Юний пожежник», «Переправа», «Бій капітанів». За підсумками змагань було визначено переможців: І місце – команда «Сармати» (6-А клас), ІІ місце – команда «Супрім» (6-Б клас), ІІІ місце – команда «Спарта» (5-Б клас), команда «Чайка» (5-А клас).

26 квітня учні 10 класу підготували відкритий виховний захід «Чорнобильська трагедія – одвічний слід на Украні» (класний керівник Воробей С.В.). Також у цей день відбулися заняття-практикуми з учнями 1011 класів: "Надання першої допомоги при опіках" (Семенчук Наталія Леонідівна), «Дії при загрозі терористичного акту» (Клімчик Володимир Михайлович).

За результатами проведеної роботи можна відмітити, що учасники освітнього процесу Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 володіють практичними навичками щодо дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Безпека понад усе!