• Дата: 25-04-2019, 12:41
25-04-2019, 12:41

“UN Day of England”

Напередодні 23 квітня у школі відбулося свято " День Англії та англійської мови.

Ведучі Смужевич Анастасія та Лисак Ярослав ознайомили учнів з історією, звичаями та традиціями країни, проводили лексичні змагання та країнознавчі вікторини.

Учасники, учні 5-8 класів дізналися про життя В. Шекспіра, день народження якого відзначають саме 23 квітня, а також про Св. Джорджа, святого покровителя Англії.

Учні 9 класу ознайомили присутніх з біографією визначного англійської драматурга та декламували вірші.

Учениця 6 класу Степанович Анна підготувала яскраву екскурсію Лондоном. А учні 10 класу Воробей Тетяна та Лясковець Артем під керівництвом вчителя англійської мови Лясковець Л.О. виступили експериментами з оцінювання відповідей.

Захід проводився з метою активізувати знання, вимоги та навички учнів з теми "Велика Британія” , перевірити рівень засвоєння країнознавчого матеріалу, розвивати кругозір учнів та розширити загальні відомості про країну та її видатних людей .

“UN Day of England”
“UN Day of England”скачать dle 10.5фильмы бесплатно