» ДО УВАГИ УЧНІВ 5-11 КЛАСІВ!
  • Дата: 11-04-2019, 13:32
11-04-2019, 13:32

ДО УВАГИ УЧНІВ 5-11 КЛАСІВ!

СТАРТУВАЛА ВИБОРЧА КАМПАНІЯ З ВИБОРІВ ГОЛОВИ УЧКОМУ ДУБРОВИЦЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №1.
ОЗНАЙОМТЕСЬ ІЗ ПЕРЕДВИБОРЧИМИ ПРОГРАМАМИ КАНДИДАТІВ ТА ВІЗЬМІТЬ АКТИВНУ УЧАСТЬ У ГОЛОСУВАННІ, ЯКЕ ВІДБУДЕТЬСЯ 16 КВІТНЯ 2019 РОКУ.

Передвиборча програма кандидата

на посаду голови учнівського самоврядування

Новик Діани

ДО УВАГИ УЧНІВ 5-11 КЛАСІВ!

Привіт усім! Мене звати Новик Діана. Я навчаюсь у 9 класі. У мене є досить багато захоплень та досягнень. Зокрема, призові місця на конкурсах з танців та фестиваль-конкурсах на тему спорту. Протягом усього мого навчання у середній школі я завжди мріяла бути головою учнівського самоврядування. Тепер я маю таку можливість. Я активна та креативна. До усіх доручень підхожу із повною відповідальністю, а кожне завдання викликає у мене потік неймовірних та цікавих ідей. Люблю допомагати іншим. У людях ціную чесність та щирість. Маю багато вірних друзів. Люблю свою школу і клас.

Якщо ви дасте мені таку можливість – стати головою учнівського самоврядування, то життя у школі стане ще цікавішим та оригінальнішим.

Мої ідеї з приводу того, як зробити шкільне життя яскравішим:

1. Майстер-класи від вчителів.

У нашій школі працює досить багато талановитих вчителів. На цих майстер-класах вони б могли ділитись своїми вміннями з учнями, а також демонструвати свої таланти. Це може бути будь що, наприклад: рибалка, готування різних страв, малювання, візаж та перукарня і так далі.

2. Фотоконкурси

Я вважаю, що у школі можна провести також фотоконкурси на певну тематику. Це було б цікаво багатьом учням, адже фотографією цікавиться досить багато підлітків. На мою думку, це хороша ідея. Тому що таким чином юні фотографи можуть відшліфовувати свої навики.

3.Телебачення або радіо

Варто зробити шкільне телебачення або радіо, аби бути в курсі подій, які відбуваються у рідному місті і школі.

4. Мультфільми

Організувати показ мультфільмів для дітей молодших класів.

5. Навчання

Щодо навчання, у теоретичний матеріал пропоную додавати більше практичного.

6. Скринька ідей

Ви писатимете свої ідеї, щодо оновлення школи. Раз у 2 тижні комісія прес-центру перевірятиме ваші листи. Кращі пропозиції будуть втіленні у реальність.

7. Перерви

На коридорах школи буде весело, адже буде лунати музика. Кожен учень буде в курсі всіх подій, адже буде дошка оголошень.

8. Іменниники

На своє День Народження кожна людина мріє отримати як найбільше привітань. До чого ж я веду? Я хочу ввести у школу таку традицію: буде створена дошка привітань, де всі учні та організація школи будуть вітати іменинників

9. Відпочинок для учнів

Під час навчального процесу, учням хочеться різних розваг. Тому ми будемо влаштовувати різні походи та дискотеки.

У мене є ще досить багато ідей, проте листок А4 занадто маленький для цього.Дуже вірю у вашу підтримку і буду дуже вдячна,якщо цього року ви оберете мене головою учнівського самоврядування!

Передвиборча програма кандидата

на посаду голови учнівського самоврядування

Гладкої Валентини

ДО УВАГИ УЧНІВ 5-11 КЛАСІВ!

Мене звати Гладка Валентина, я учениця 9 класу. Я активістка та призерка районних агітбригад. Займаюся спортом та співами, вільний час проводжу з друзями. Я активна, енергійна, рішуча та наполеглива, тому висуваю свою кандидатуру на посаду голови учнівського самоврядування. Наразі займаю цю посаду та хочу продовжити свою роботу, тому обіцяю допрацювати та пропоную ще декілька ідей щодо удосконалення нашої школи:

·Проводити побільше різноманітних конкурсів та змагань для того, щоб згуртувати всіх учнів школи (наприклад «Міс і Містер школи», «Школа має талант» та ін.) ;

·Пропоную створити шкільний герб та гімн;

·Появлення нових посад: шкільний фотограф і журналіст;

·Організація круглих столів з вчителями, де б обговорювалися шкільні проблеми;

·Проводити акції «Не соромно прибирати бруд – соромно жити у бруді», що буде спрямована саме на прибирання сміття на вулицях рідного міста;

·Проведення інтелектуальних ігор між загальноосвітніми навчальними закладами міста.

·Намагання тісно співпрацювати з органами міської влади;

·Проводити день боротьби з ненормативною лексикою та суржиком.

Наразі у моїй програмі описано всі заходи, сприяння яких дійсно в моїх силах.

ШАНОВНІ УЧНІ!

Сподіваюся на Вашу підтримку та розуміння!!!

Докладу максимум зусиль, щоб виправдати Вашу довіру!!!

Разом ми зробимо наше навчання незабутнім!

Чекаю на вашу підтримку!