» "Шевченко - наш. Він для усіх століть..."
  • Дата: 19-03-2019, 10:32
19-03-2019, 10:32

"Шевченко - наш. Він для усіх століть..."

Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково: щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас, і щороку новим, неповторним. Сьогодні йому - 205! Сьогодні Шевченко - велика і невмируща слава українського народу. Як весна оновлює природу, так само поезія Великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну. Добре це розуміють учні нашої школи. З метою поглиблення знань учнів та вияву поваги і любові до Шевченкового слова у 5- А класі проведено виховну годину"Шевченко - наш. Він для усіх століть...". Учні читали поезію Шевченка, слухали пісні, на слова поета і розповідали про життєвий і творчий шлях Кобзаря, позмагались у літературній вікторині , на кращого знавця життя і творчості поета та вкотре засвідчили свою щиру повагу і шану до творчості Кобзаря, небайдужість до рідної мови, літератури свого народу.
Тарас Шевченко все своє життя, весь свій могутній талант присвятив українському народові: своїм сучасникам і нам, нащадкам. Будьмо вдячні йому і за «Заповіт», і за «Гайдамаків», і за «Катерину». Читаймо Шевченкові твори, вивчаймо їх, шануймо те, що залишив нам у спадок Великий Кобзар.

"Шевченко - наш. Він для усіх століть..."
"Шевченко - наш. Він для усіх століть..."скачать dle 10.5фильмы бесплатно