» Акція «Врятуй життя птахам»
  • Дата: 17-12-2018, 10:39
17-12-2018, 10:39

Акція «Врятуй життя птахам»

Зима для будь - яких тварин – це велике випробовування. По-різному пристосувалися вони до зменшення, а той до майже повного зникнення кормів. Одні впадають у сплячку, другі – відлітають у теплі та багаті на корм краї, треті – залишаються зимувати, сподіваючись знайти корм, що залишився з літа. Тож саме тепер тварини, зокрема і птахи, потребують нашої допомоги. І найкращим подарунком для них стане годівничка.

Не залишилися байдужими і учні 2-А класу, провівши акцію «Врятуй життя птахам». Діти разом з батьками виготовили годівнички, для того щоб врятувати життя пернатим. Підгодовуючи пташок, ми захистимо їх від голоду і холоду, а вони залишаться гніздитися у наших садах та захистять дерева від шкідників.

Якщо кожна школа поставить хоча б одну годівницю, то всі птахи будуть забезпечені кормом.

Допоможемо птахам взимку, а вони віддячать нам влітку!

Акція «Врятуй життя птахам»