Людина i праця, людина i пiсня, людина i витвiр мистецтва - це все вiчне, безсмертне, щось своєрiдне i глибоко вражаюче. Наш український народ працьовитий, щедрий на таланти, здiбний, обдарований. Якщо працювати - то до сьомого поту, якщо спiвати - то дзвiнко, розложисто, якщо творити щось – то неповторно, захоплююче.
Одному з видів українського народного мистецтва – вишивці був присвячений флеш-моб.
Дійство відбувалося на подвір’ї школи. Лунала музика, школярі у вишиванках розмістилися на зображеній карті України. У центрі учні 1-го класу тримали вишиті рушники у вигляді серця. Колетивно заспівали Гімн України. Звучала патріотична пісня від Бовгири Мирослави учениці 11-го класу. На завершення флешмобу всі обєдналися та зробили загальне фото у вишивках.
День вишиванки - це чудове свято не має певної фіксованої дати, його відзначають щорічно у третій четвер травня.Цього року свято випало на 17 травня.
Воно є досить молодим, оскільки з’явилося відносно недавно – в 2006 році. Його засновником прийнято вважати студентку Чернівецького національного університету Лесю Воронюк. Саме ця дівчина започаткувала торжество, яке швидко завоювало любов багатьох українців та українок.
Всеукраїнський день вишиванки – чудовий привід вийти на вулицю в етнічному одязі та відчути народну єдність, долучившись до безсмертних традицій наших предків. Саме тому весь педагогічний та учнівський колективи школи долучилися до Акції "Одягни вишиванку".
Народе мій, краяни і краянки!
Плекаймо паросток зелений навесні,
Нехай цвітуть – не вицвітають вишиванки,
І стоголосо лине пісня по землі.
Україно, вдягни вишиванку,
Пригадай, як колись було.
Її гордо носило місто,
І пишалося кожне село.
Україно, носи вишиванку,
В будні і свята носи.
Бо ніде не знайдеш більше в світі
Неповторної диво-краси.