Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | алфавиту
  • Дата: 27-11-2023, 19:08
27-11-2023, 19:08

АДАПТАЦІЯ П’ЯТИКЛАСНИКІВ

Як подолати шкільну тривожність, вгамувати гіперактивних школярів, зрозуміти «вибрики» раннього підліткового періоду, подружити лідерів-однокласників,  налагодити дружні відносини між педагогами та п’ятикласниками для тісної і плідної співпраці в освітньому процесі та інші важливі питання винесено для  обговорення 23 листопада 2023 року на засіданні психолого-педагогічного консиліуму  «Адаптація учнів 5-х класів до предметного навчання». Учасники засідання творчо підійшли до розгляду порядку денного: аналіз методик «Експрес-малюнок», «Портрет вчителя» (Ніка М.М.), моніторинг навчальної діяльності та характер взаємодії з вчителями-предметниками «Думки вчителів» (Бордакова О.В.), представлення класних колективів (Кот В.І., Лисенко І.А.), відеоінтерв’ю «Думки дітей» (Мунько О.О.),  результати психофізичної, психологічної, соціальної діагностики (Семенчук Н.Л., Клюйко І.М., Рабчевська С.П., Клюйко Г.А.).
АДАПТАЦІЯ П’ЯТИКЛАСНИКІВ