Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | алфавиту
  • Дата: 1-05-2023, 11:51
1-05-2023, 11:51

ЗАПОБІГТИ, ПОПЕРЕДИТИ, ВРЯТУВАТИ!

Тиждень безпеки життєдіяльності та цивільного захисту з 24 квітня по 28 квітня 2023 року в Дубровицькій гімназії №1 пройшов цікаво, злагоджено. Педагогічні працівники провели різноманітні форми роботи зі своїми вихованцями. Учні 1-4-х класів поповнили багаж безпекових знань під час екскурсії, квест-ігор, практичних занять, навчилися надавати домедичну допомогу під час носової кровотечі, практикувалися із протигазами. Учні 5-9-х класів під час заняття «Школи виживання» висвітлювали правила укриття під час виникнення повітряної тривоги, ліквідацію пожежі з допомогою вогнегасника, дії часу виявлення боєприпасів, небезпеку замінені, території проходили випробування у квестових підходах, накладали різні види. зв'язок та вивчили особливості серцево-легенової реанімації, згадували та вшанували загиблих на ЧАЕС.
ЗАПОБІГТИ, ПОПЕРЕДИТИ, ВРЯТУВАТИ!