Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | алфавиту
  • Дата: 23-06-2021, 13:47
23-06-2021, 13:47

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора Дубровицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1

Відповідно до рішення сесії Дубровицької міської ради від 25.02.2021 року № 135 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, що перебуває у комунальній власності Дубровицької міської ради», відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Дубровицької міської ради оголошує конкурс на заміщеннявакантної посади директора Дубровицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Дубровицької міської ради, місце знаходження: 34100, Рівненська область, м.Дубровиця, вул. Воробинська 134.

Інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається начальником відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Дубровицької міської ради.