Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | алфавиту
  • Дата: 17-02-2021, 13:50
17-02-2021, 13:50

Дбаючи про безпеку самих маленьких пішоходів у нашій школі відбулася зустріч з поліцейськими.

Сьогодні Інспектор сектору ЮП відділу превенції Сарненського РВП ГУНП в Рівненській обл. лейтенант поліції провела для учнів 3-х класів бесіду про необхідність дотримання Правил дорожнього руху. Акцент зробила на тому,

чому важливо дотримуватися правил дорожнього руху, які порушення найчастіше фіксуються пішоходами та про те, які санкції передбачаються за вчинення цих порушень.

• Дата: 17-02-2021, 11:22
17-02-2021, 11:22

Актуально!!! Батькам та учням!!!

ДО УВАГИ БАТЬКІВ
Небезпека в Інтернеті більша, ніж здається. Діти можуть не розуміти наслідків своїх дій, можуть вважати розвагою те, що призводить до катастрофічних наслідків.
Поговоріть зі своїми дітьми про небезпеку онлайн!
Нагадайте дітям про важливі правила користування Інтернетом і соціальними мережами.
Актуально!!! Батькам та учням!!!