Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | алфавиту
  • Дата: 20-11-2020, 16:17
20-11-2020, 16:17

«Кожна дитина має право на щасливе дитинство»

20 листопада людство зобов’язане дати дитині найкраще – Декларація ООН про права дитини. В рамках місячника «Правове виховання», сьогодні вчителем 3-А класу Клюйко Г.А. та вихователем ГПД Буткевич Ю.А., було проведено гру-бесіду на тему: «Кожна дитина має право на щасливе дитинство», де учні ознайомилися з своїми основними правами та обов’язками, закріпили їх за допомогою вправи «Нитка», а також протягом місячника, діти висловлювали свої права у вигляді малюнків.

«Кожна дитина має право на щасливе дитинство»

• Дата: 20-11-2020, 15:58
20-11-2020, 15:58

«Вільні творять майбутнє»

«Вільні творять майбутнє» - флешмоб підтакою назвою відбувся у нашій школі до Дня Гідності і Свободи. Школярі вшанувати пам'ять полеглих за свободу України та розвісили власноруч виготовлені серця з іменами загиблих Героїв Небесної Сотні та учасників російсько-української війни.
«Вільні творять майбутнє»