» З родини йде життя людини
  • Дата: 8-12-2017, 19:30
8-12-2017, 19:30

З родини йде життя людини

Так багато вражень і так мало часу на душевні, родинні зустрічі, тому родинне свято «З родини йде життя дитини», яке відбулося 8 грудня в Дубровицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №1  зібрало і об’єднало учнів і батьків 5А класу.

В Україні говорять: «Без сім’ї немає щастя на землі». Саме в сім’ї дитина робить свої найперші кроки, звідси вона виходить у широкий світ, навчається любові і добра, тут вчиться шанувати свій рід, свою землю, берегти пам’ять свого роду.
      Любих гостей діти зустріли з хлібом, любов’ю і миром. Діти співали пісні "Подяка батькам”, «Родина», «Батьки мої», «А що таке щастя». Цікаві конкурси для матусь і татусів.

У кожній родині люблять жартувати, якою б засмученою не була людина, та, почувши дотепний жарт, вона обов’язково посміхнеться. Саме тому гуморески звучали на нашому святі.

Сім’я! Яке красиве слово! Сім’я… як гріє душу! Воно нагадує ласкавий голос мами, дбайливу  суворість  батька. А що ж таке сім’я?

Відео створене учнями 5А класу «Діти про сім’ю», яке батьки побачили на святі, ще раз нагадало їм, як діти люблять і цінують свою сім'ю.

Презентація з шкільного життя додала всім настрою, тому що архів фотографій був цікавий для кожного. Свято закінчилось в піднесеному настрої, пройшло у надзвичайно теплій і сімейній атмосфері.

Діти дякували батькам за те що вони подарували їм життя і наповнений щастям дім.

Захід проведено під керівництвом класного керівника Хомич Ж.В.

З родини йде життя людини