» » ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ ГОЛОВИ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ
  • Дата: 5-10-2022, 14:36
5-10-2022, 14:36

ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ ГОЛОВИ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Сучасному суспільству потрібні енергійні, ініціативні діти, які мають лідерські якості, здатні організувати соціально корисну діяльність та досягати життєвого успіху.

4 жовтня вибирали голову учнівського самоврядування нашого закладу. Запекла боротьба розгорілася між претендентами: учнем 7-А класу Дука Глібом, ученицею 7Б класу Лосік Алевтиною та ученицею 7Б класу Яхновець Анною. Голосування проходило онлайн, що допомогло уникнути «накручених» голосів.

128204;Наразі маємо такі результати: 128204;

23 голос учні віддали Дуці Глібу,

24 голосів отримала Лосік Алевтина,

41 голосів отримала учениця 7Б класу Яхновець Анна.

Тож, повідомляємо всім, що за найбільшою кількістю голосів наше учнівське об’єднання з цього року очолюватиме Яхновець Анна, а її заступниками стають Лосік Алевтина та Дука Гліб.

Дякуємо усім за участь і вітаємо переможців. 129395;Бажаємо вам самореалізації, креативності та багатьох втілених проєктів.

ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ ГОЛОВИ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ
ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ ГОЛОВИ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯскачать dle 10.5фильмы бесплатно