» Осінні витівки
  • Дата: 30-09-2021, 15:33
30-09-2021, 15:33

Осінні витівки

Напередодні професійного свята Дня вчителя відбулася виставка композицій "Осінні витівки”, у якій взяли участь учні школи 2- 11 класів.
На виставці були представлені найрізноманітніші роботи: квіткові букети, вироби з природного матеріалу, композиції з овочів. Вражало різноманіття природного матеріалу і фантазія учасників. Учні з натхненням підійшли до створення композицій.
Неймовірні за своєю красою та оригінальністю осінні експозиції прикрасили коридори нашої школи, подарувавши всім гарний настрій та віру у мирне майбутнє.
Дякуємо всім за участь у виставці, готуючись до якої можна проявити свої осінні фантазії, насолодитися золотими кольорами осені та запахом її дарів.
Висловлюємо щиру подяку всім батькам, хто не лишився осторонь проведеного заходу та проявив свою фантазію у спільних із дітьми справах.
Дякуємо класним керівникам-наставникам за розвиток естетичного смаку учнів та творчості.
Осінні витівки
Осінні витівкискачать dle 10.5фильмы бесплатно