» До уваги учнів, батьків!
  • Дата: 6-05-2020, 14:38
6-05-2020, 14:38

До уваги учнів, батьків!

Запрошуємо учнів нашої школи взяти учать у Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «Мої права», який приурочений до Міжнародного дня захисту дітей.

ХІV Всеукраїнський конкурс шкільного малюнка «Мої права» для дітей до 18 років у номінаціях:

«Малюнок»індивідуальна або колективна робота для молодшої, середньої, старшої групи;

«Міні-комікси» індивідуальна робота для старшої групи;

«Меми» (гумористичні зображення, індивідуальна робота для старшої групи;

Молодша група – 6-10 років; середня – 11-14 років; старша 15-18 років.

Колективна робота – не більше 3-х учнів. Техніка виконання довільна - графічна чи живописна (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка, комп’ютерна графіка) на форматі А4.

Конкурсна робота (увідсканованому форматі, JРЕG) разоміз заявкою (із зазначенням прізвища,ім 'я та побатькові конкурсанта, датинародження, контактного телефону, електронної адреси,місця проживання, контактноїінформації законних представників, повної назвизакладу загальної середньоїосвіти, назви номінації,назви конкурсної роботи) подастьсядо Всеукраїнського організаційного комітету,шляхом направленнявідповідного листа наелектрону адресу иссрlес@,gmаl.соm (обов'язково зазначити в темі- «Мої права») до25 травня 2020 рокувключно.

Положення про Конкурс за посиланням:  https://docs.google.com/document/d/1bEwtbNXeKIPFpqrDwMmDMdLJahI9rqFqioGcfEfVvsU/edit?usp=sharing

До уваги учнів, батьків!скачать dle 10.5фильмы бесплатно