• Дата: 22-04-2019, 13:15
22-04-2019, 13:15

День довкілля

Щороку, в третю суботу квітня, коли наша планета Земля вже готова до весняного оновлення, в Україні святкують День довкілля. Головною метою цього свята є поліпшення стану української природи. З кожним роком проблема збереження довкілля стає все більш актуальною. З метою виховання дбайливого ставлення до природи рідного краю, у Дубровицькій ЗОШ №1 19 квітня було організовано та проведено День довкілля. З лопатами, граблями та віниками відзначала цей день уся шкільна родина.

Кажуть, що чисто не там, де часто прибирають, а там, де не смітять… І тому теплого сонячного дня учні нашої школи вийшли на свої ділянки та під керівництвом педагогів зробили озеленення їх.

Прибирали територію школи від минулорічного листя, сухої трави, сміття.

Учні 7, 8, 9, 10класу з класними керівниками лад наводили на територіїскверу по вул. Шевченка, на перетині вулиць Воробинська та Шевченка.

Тепер залишається кожному учню підтримувати цю чистоту, оберігати та доглядати за квітами та деревами. Ми впевнені, що такі вчинки дітей є закликом до всіх жителів нашого міста — зробити його квітучим, зеленим, привабливим, щоб наступним поколінням було чим пишатися.

Всім, хто працював — велике спасибі!

День довкілля