» Відбувся традиційний районний конкурс читців-гумористів «Поліські пересмішники»
  • Дата: 10-10-2018, 12:16
10-10-2018, 12:16

Відбувся традиційний районний конкурс читців-гумористів «Поліські пересмішники»

Людина відрізняється від усіх інших створінь здатністю сміятися. Сміху, як закоханості, не навчиш, бо сміх – натхнення, це сонце: воно проганяє зиму з людського обличчя. Гумор – це рятувальний круг на хвилях життя. І саме у такий нелегкий для України час нам необхідно не втрачати віри у краще майбутнє, піднімати наш бойовий дух засобами гумору. Адже скаржитися на неприємну річ – це подвоювати зло, сміятися з неї – це нищити його. Так 9 жовтня 2018 року в приміщенні РЦПО відбувся традиційний районний конкурс читців-гумористів «Поліські пересмішники». Цьогоріч учасниками конкурсу стали учні 29 освітніх закладів , в тому числі читці із чотирьох шкіл Висоцької ОТГ та трьох шкіл Миляцької ОТГ.
Нашу школу представляв учень 11 класу Архипов Андрій. За рішенням журі у своїй віковій категорії Андрійко посів ІІ місце. Вітаємо юного гумориста та бажаємо творчих успіхів!
Відбувся традиційний районний конкурс читців-гумористів «Поліські пересмішники»